שאיבת ביוב

שאיבת ביוב

כל עבודת ביוב בשטח מתחילה עם משאית ביובית ששואבת את הביוב כדי שנוכל לאתר, לבדוק ולטפל בבעיה שגרמה להצפה או למילוי בור הביוב, על מנת שימשיך לעבוד בצורה תקינה וטובה לאורך זמן. 

איזה סוגי שאיבות ביוב קיימות?

שאיבת בור ביוב בצנרת ביתית ותשתיות רחוב

במקרים רבים ישנם הצפות שנגרמות מסתימות ביוב או גשמים מרובים בחורף. במקרים אלו, אנו נגיע לשטח, נשאב את בור הביוב הבעייתי, נאתר את מקור הבעיה ונטפל בה בעזרת הציוד המתקדם שלנו שקיים על משאית הביובית. וזאת על מנת כמובן להפוך את מערכת הביוב לטובה, שמישה ותקינה יותר לאורך זמן.

שאיבות ביוב בעסקים, מפעלים, בתי חולים ועוד

בבתי עסק רבים ישנם שימושים חוזרים ונשנים של חומרים מסוכנים, מזהמים וכאלה שהם בעלי שומניות גבוהה לרבות שומנים של ממש. במצבים האלה, החוק והתקנות מחייבות את בעלי העסקים והמפעלים ליצור מערכות ביוב שונות לשימושים שונים כגון: 

בורות הפרדת שומן (בורות שומן) ובורות ספיגה.

הבעייתיות הגדולה פה היא לתזמן את השאיבה בדיוק לזמן הנכון שבו הבור לא מתמלא יתר על המידה ואז גורם להצפות ביוב ולזליגת השומנים למערכת הביוב, דבר היוצר בעיות חמורות בו.

שאיבות ביוב ממקלטים, חניונים ומרתפים

ישנם מצבים שבהם יש צורך לשאוב מים או ביוב שעלו על גדוליהם וירדו למקומות נמוכים כמו מקלטים, חניונים ומרתפים. במצבים אלו, אנו מגיעים עם ביובית נמוכה או ביובית נגררת ושואבים את כל הביוב או המים הממלאים אותם בצורה יסודית, מקצועית וכזאת שתשאיר גם את החלל נקי ונטול ריח ביוב.


כיצד העבודה מתבצעת בפועל?

באמתחתנו צי משאיות ביובית 4X4 מהמתקדמות ביותר בשוק, שיכולות להיכנס ולהגיע למקומות הקשים ביותר ובתנאים הקשים ביותר. אנחנו מגיעים למקום הצפת הביוב עם אחת מהביוביות שלנו (תזהו אותנו לפי הביוביות הסגולות), מפזרים את צינורות השאיבה שלנו המגיעות לאורך רב ומתחילים לשאוב את הביוב שעלה על גדותיו, תוך כדי ניקוי והסרת מטרדים מזיקים הגורמים לסתימות ביוב ולצרות צרורות במערכות הביוב.

בשלב זה, אנו כבר נזהה את מקור הבעיה שגרמה להצפה מלכתחילה, נטפל בה באופן ממוקד ונשמיש את מערכת הביוב להמשך עבודה תקינה, כך שלא יהיו בה בעיות חוזרות בזמן הקרוב.

נתקלתם בבעיה? הביוב עולה על גדותיו? גשמי החורף גרמו להצפה בשכונה או בחצר? 

אל תתמהמהו, התקשרו אלינו מיד ואנחנו כבר נצא אליכם עם אחת מהביוביות המתקדמות שלנו

התקשרו 0505-889855

או לחצו על הכפתור לחיוג מהיר שנמצא כאן למטה ואנחנו כבר נדבר.