שחרור סתימות | פתיחת סתימות

לעיתים אנו נתקלים בסיטואציות שבהם האסלה עולה על גדותיה, המים בכיור יורדים ממש לאט אם בכלל, ריח רע עולה מביוב המקלחת ואנחנו ממש לא יודעים מה לעשות בנידון! במקרים רבים, ניתן יהיה לפתור את הבעיה על ידי פומפה, קפיצים מיוחדים או ספירלה לפתיחת סתימות ביוב ביתיות ועוד. אבל לפעמים זה לא עוזר! לפעמים הבעיה נמצאת בצנרת הבניין או אפילו ברחוב. מה נעשה אז? נכון, נצטרך לקרוא לאינסטלטור או במקרים חמורים יותר לביובית שתבוא ותעשה ניקוי יסודי ומעמיק של צנרת הביוב המרכזית.

סתימת שורשים

שאיבות ביוב

השימוש בשאיבות ביוב נעשית כאשר ישנה הצפת ביוב, סתימות ביוב או כאשר ישנם בורות ביוב שצריך לשאוב אחת לתקופה או בהתאם לצורך השימוש, ניקוי שורשים בביוב, שחרור סתימת ביוב, שאיבת מפריד שומנים (בור שומן) וכ"ו. במקרים של שאיבת ביוב, נעשה שימוש בביובית, שאיתה נוכל לשאוב את כל שאריות הביוב שמעמיסות עליו, איתה נוכל לנקות בלחץ מים גבוה את הצנרת עצמה שהיתה סתומה בלכלוך, אדמה, חצץ ועוד ואיתה נוכל לחדש את המערכת ולהשמיש אותה להמשך עבודה יעיל, איכותי ולטווח ארוך.

שאיבת בורות שומן

בור שומן או בשמו הנכון יותר בור הפרדת שומן הם בורות אשר נמצאים בעיקר במפעלים ובבתי עסק שמשתמשים באופן קבוע וכחלק בלתי נפרד מהעיסוק שלהם בשומן, שמן וחומרים שומניים אחרים אשר אם יגיעו לביוב הרגיל, יגרמו לבעיות ותקלות חוזרות ונשנות. לכן, קבע המשרד להגנת הסביבה כי כל עסק כזה מחויב בבור הפרדת שומן על מנת שהשומן לא יגיע לביוב ויגרום לצרות צרורות בו. התפקיד שלנו הוא, לשאוב את השומנים באופן בטוח ולהשאיר את בור השומן נקי ומוכן להמשך שימוש תקין.

צילום צינורות ביוב

צילום צינורות ביוב נעשות בעיקר על ידי רובוט לפתיחת סתימות ומצלמת סיב אופטי. מצלמות סיב אופטי הן המצלמות שאיתם בעיקר השתמשו ב- 3 עשורים האחרונים, אבל בשנים האחרונות הרובוטים הפכו לשם דבר כל יכול שעושה הרבה מעבר לצילום קווי הביוב, אלא, יכולה גם לעשות פעולות רבות כגון: ניסור בטון, חיתוך שורשים בקווי הביוב ותיעוד העבודה שנעשית בתוך צינורות הביוב. בעזרת הרובוט אנחנו נדע לזהות את הבעיה הספציפית בקווי הביוב ולפתור אותם אחת ולתמיד!

ביובית נמוכה

בעיקרון, ביובית היא משאית ביובית ולכן אינה מותאמת לעבודה במקומות סגורים, נמוכים ותת קרקעיים. על כן, יש צורך שיהיו גם למי שמתעסק בביוביות גם ביובית נמוכה שתפקידיה הם שאיבת ביוב מחניונים תת קרקעיים, שאיבת הצפות מים והצפות גשמים במקלטים ובחניונים, שאיבת מים וביוב ממרתפים ועוד. דהן שמעון שירותי ביוב מחזיקים מספר ביוביות נמוכות אשר יתנו לכם מענה בכל מקום סגור, תת קרקעי ונמוך. זאת ועוד, אנחנו יכולים לעשות עבודה גם באזורים קשים וחקלאיים שטנדר רגיל לא יכול להגיע , אלא, רק טרקטור שהוא גם ביובית.

משאבות דיזל להשכרה

מבצעים חפירות והגעתם למי תהום? מבצעים שאיבות ביוב על בסיס תקופתי ומעדיפים לבצע זאת בצורה עצמאית? זקוקים למשאבת דיזל חזקה ועוצמתית לשאיבת נוזלים מבורות אגירה שונים?

אצלנו תוכלו לשכור משאבות דיזל עוצמתיות עם מפעיל צמוד על בסיס יומי. משאבות ששואבות 125 קוב לשעה ומשאבות ששואבות 380 קוב לשעה.  

לקבלת הצעת מחיר או מידע נוסף, לחצו על הכפתור מטה