שחרור סתימות ביוב

שחרור סתימות ביוב

שחרור סתימות ביוב הם עיקר העבודה שלנו במהלך היומיום. סתימות ביוב יכולות להיגרם משלל רחב של גורמים כגון:

במגזר הפרטי –

נייר טואלט ומגבונים שהתערמו וסתמו את כל צינור הביוב, שמן, שומן וכל מיני חלקיקי לכלוך לא מתקלים שמגיעים לביוב הביתי במקום לפח, חול ובוץ שנכנסו לביוב לאחר שחזרתם מהים, נתקעו על שאריות השומן והפכו למקשה אחת שסותמת את הביוב ועוד.

במגזר הציבורי – 

ניירות ידיים, מגבונים, סמרטוטים, כפפות גומי, ניילונים וגומיות שמגיעות לביוב המפעל או בית החולים במקום להגיע לפח, כמויות של חול וחצץ שמוצאים את דרכם לביוב וגורמים לסתימות משמעותיות שהופכות למטרד קשה מאוד בתוך תעלות הביוב, שומן, שמן וחומרים כימיים שהופכים את צינורות הביוב ליציקה שקשה מאוד להיפטר ממנה ועוד רבים ואחרים.

מה עושים בשביל להימנע מסתימות ביוב?

לפעמים התשובה הטובה ביותר היא הפשוטה ביותר. פשוט שיהיה לנו איכפת יותר.
במקום להשליך לכלוך, חול, שמן וחומרים אחרים שלא מתקלים לתוך מערכת הביוב, השתדלו ככל שתוכלו לגרום להם להגיע לפח במקום.

אם זה בבית 

אז השתדלו לרוקן את החול מהים לפח או להשליך בחצר או בגינה, אם זה זבל שנמצא בכיור, אז לאסוף אותו ולהשליך אותו לפח (רצוי להשתמש במסנן לפתח הביוב בכיור כדי למנוע מעבר של שאריות אוכל לתוך צנרת הביוב), אם בדיוק סיימנו לטגן שניצלים והשמן המלוכלך צריך להיזרק לאנשהו, אז הכיור זה ממש לא המקום הנכון, אלא, לתת לו להתקרר ואז להכניס אותו לצנצנת או שקית ולהשליך אותו לפח בלבד!

ואם זה בעסק

במפעל, בבית החולים, במסעדה – פשוט לעבוד לפי הכללים המופיעים בחוק ובתקנות. להשליך את כל הזבל למקום המיועד לו, אם זה שומן, שמן או חומרים מסוכנים, אז להוביל אותם לבורות הביוב והשומן המיועדים להם ולדאוג לקרוא למקצועני שאיבות הביוב להגיע בזמן על מנת לשאוב את החומרים לפני שיגלשו ויעלו על גדותיהם.

איך משחררים או פותחים סתימות ביוב?

ישמם דרכים רבות לשחרור סתימות ביוב. הדרך שבה נבחר בשביל לפתוח סתימת ביוב תהיה לפי סוג הסתימה והגורם לה. ראשית, נשאב את הביוב עם משאית הביובית שלנו הכל יכולה ונמצא את מקור הבעיה. לאחר שמצאנו אותה, נשתמש בכלים מיוחדים לפתיחת סתימות, בלחץ מים גבוה אשר פותח סתימות ביוב, במשאבות ביוב, במשאבת לחץ, בקפיצים לפתיחת סתימות, בספירלה לשחרור סתימות, ברובוטים לניסור בטון ושורשים בתוך צנרת הביוב ועוד.

הביוביות, כלי העבודה לפתיחת סתימות, המשאבות המיוחדות והצוות המקצועי שלנו יגרמו לבעיה שלכם להיראות כמו עוד מהמורה קלה בדרך שניתן לפתור אותה בקלות ובמהירות רבה יותר ממה שנדמה לכם.

למה דהן שמעון שירותי ביוב?

אחרי למעלה מ- 30 שנות ניסיון, עשרות אלפי עבודות שביצענו בהצלחה ואלפי לקוחות מרוצים אין עבודה שלא עשינו, אין בעיה שלא נתקלנו בה ואין פתרון שאנחנו לא מכירים לכל בעיה בכל סדר גודל, ולכן אם אתם שואלים את עצמכם למה דהן שמעון שירותי ביובית? אז התשובה היא כי אין חכם כבעל ניסיון, ובמקרה שלנו מעל 30 כאלה!

אז תדברו איתנו בכל בעיה שתתקלו בה ואנחנו כבר נהיה בדרך אליכם עם עזרה מקצועית, אדיבה ומיומנת בכל שעה, בכל מקום ובכל זמן!

תוכלו להשאיר פרטים כאן ונחזור אליכם ממש בזמן הקרוב

או התקשרו עכשיו לטלפון 0505-889855
או לחצו על כפתור ההתקשרות המהיר