צילום צינורות ביוב

צילום צינורות ביוב

הצורך בצילום צנרת ביוב או צילום קווי ביוב מגיע בדרך כלל לאחר הזמנה של איש מקצוע או ביובית לטפל בסתימת ביוב או הצפת ביוב, שלא ניתנים לטיפול או שלא מובן מהיכן מגיע מקור הבעיה. במקרים רבים, אנשי המקצוע לא ידעו לטפל נכון בבעיה הזאת ויהפכו בעיה אחת להרבה בעיות אחרות שלא קשורות לבעיה העיקרית.

איך נדע מתי אנחנו צריכים לעשות צילום צנרת ביוב?

בגדול, כאשר הזמנו איש מקצוע, אינסטלטור או ביובית וכל מה שהם עשו לא פתר את הבעיה או לא מובן מאיפה מגיע מקור הבעיה, מה שיציעו לכם רוב אנשי המקצוע זה, לאלתר ולנסות לשבור ולבדוק באופן פיזי בתוך הצנרת היכן הבעיה.

מה שאנחנו מציעים בדהן שמעון שירותי ביוב, זה לנסות ולפתור את הבעיה בלי ליצור בעיות חדשות ובלי לעשות ניסוי וטעייה על חשבון הזמן שלכם ועל חשבון כספכם.

אז מה עושים?

כיום, ישנם טכנולוגיות מרובות שיכולות להיכנס לתוך צנרת הביוב עם מצלמת ביוב, ללא כל התערבות פיזית, ללא שבירות, קדיחות או כל פעולה אחרת למעט סיב אופטי או רובוט שיודע לצלם את צנרת הביוב, ולפתור כל בעיה או תקלה שהוא נתקל בה בתוך הצינורות.

מהי מצלמת סיב אופטי?

מצלמת סיב אופטי היא מצלמה זעירה עם כבל ארוך שנכנסת לתוך עומק צנרת הביוב, מצלמת ומתעדת את מה שקורה בפנים ומזהה באופן חד משמעי איפה מקור הבעיה ואיך אפשר לפתור אותה. מצלמת הסיב אופטי מעבירה באופן ישיר את התמונות ו/או הסרטון למפעיל המצלמה. בנוסף, המצלמה יודעת לצלם 360° בצינורות רחבים יותר, דבר המקל על איתור מקור הבעיה.

מהו רובוט צילום צינורות ביוב?

מצלמות הרובוטים נכנסו בשנים האחרונות לתחום הביובים ותפסו תאוצה בשימושם לצורך צילום הצינורות. 

למה? 

כי לרובוט יתרונות רבים על פני מצלמת הסיב אופטי כגון:
הוא יכול לצלם למרחקים ארוכים יותר, על הרובוט מותקנת מערכת GPS שעוזרת למפות את מסלול הרובוט, מתעדת אותו ומוציאה פלט צילום שמכיל מרחק, צורת מסלול צנרת הביוב, שיפוע הביוב ועוד והיתרון הגדול ביותר הוא שהרובוט יודע גם לבצע פעולות שלא קשורות לצילום כגון: ניסור בטון בתוך צנרת הביוב, חיתוך שורשים בביוב שצמחו וסתמו את כל צנרת הביוב ועוד.

לרובוט צילום צנרת הביוב היכולת לאתר, לבדוק ולתקן את הבעיה בתוך צנרת הביוב ללא כל גרימת נזק והוצאות כספיות מיותרות לבעל הנכס.

החיסרון היחיד של רובוט עם מצלמות ביוב הוא שעלותו גבוהה מאוד ורוב בעלי המקצוע מעדיפים לא להשקיע כל כך הרבה כסף על הרובוט ועל לימוד השימוש בו. 

למה דווקא דהן שמעון שירותי ביוב?

לאורך כל שנות ניסיוננו, אף פעם לא חסכנו על חידושים טכנולוגיים, שיפור הביוביות, התקדמות כלי העבודה השונים ותמיד ראינו שזה בא לטובתנו. כן, השינויים האלה עולים כסף והרבה, אבל אנחנו מאמינים בלהביא את השירות והמוצר הטוב ביותר ללקוח, כדי בעיקר לגרום לו להבין שאנחנו הטובים ביותר וגם כדי לעשות לו את העבודה על הצד הטוב ביותר, בדרך המהירה ביותר, עם הנזק הנמוך ביותר ועם השירות המקצועי והמתקדם ביותר – ועל זה אנחנו לא התפשרנו מעולם ולעולם גם לא נתפשר!

אז אם אתם נמצאים בסיטואציה שאתם עובדי עצות, ואף בעל מקצוע לא מצליח למצוא פתרון לבעיה שלכם, הרימו לנו טלפון כבר עכשיו ל- 0505-889-855 או לחצו על הכפתור לחיוג מהיר כאן למטה ואנחנו בתוך כמה דקות כבר נהיה בדרך אליכם!