ביובית נמוכה

ביובית נמוכה

ביובית נמוכה, ביובית נגררת, ביובית לחניונים, ביובית למקלטים, משאבת ביוב למרתף הם כולם אותה הביובית. בגדול, מדובר על דגם קטן של משאית ביובית שהתפקיד שלה, הוא בדיוק אותו התפקיד כמו של הביובית הרגילה, רק שהיא לא יושבת על משאית, אלא על רכב קטן יותר או על עגלה שנגררת על ידי טנדר כלשהו או טרקטור.

מה המטרה של הביובית הנמוכה?

המטרה של הביובית הנמוכה היא לעשות שאיבת ביוב ממקומות נמוכים, צפופים, קטנים וכאלה שיש קושי להיכנס אליהם עם משאית ביובית רגילה. בדרך כלל, נשתמש בביובית נמוכה או בביובית נגררת, כאשר אנחנו צריכים לשאוב ביוב ממרתפים, ממקלטים ומחניונים ולעיתים גם ממקומות שקשה להגיע אליהם כמו צינורות ביוב גדולים שנמצאים בשטחים שקשים להגעה, בקרקעות חקלאיים ובמקומות שרק עם טרקטור או עם רכב 4X4 אפשר להגיע.

מה עוד?

בנוסף לעבודת שאיבת הביוב, הביובית הנמוכה יכולה לעשות גם את כל מה שיכולה לעשות הביובית הרגילה כגון: שאיבת הצפות גשמים, שאיבת צנרת ביוב, פתיחת סתימות ממקומות נמוכים וקטנים, ניקוי צנרת ביוב על ידי לחץ מים גבוה, שטיפת קווי ביוב, השמשת צינורות סתומים, חיתוך שורשים בצנרת ועוד ועוד.

למה לבחור דווקא בביוביות הנמוכות שלנו?

אז כמו שכבר אמרנו קודם לכן במאמרים אחרים, ההבדל בינינו לבין האחרים הוא בעיקר בניסיון העצום שיש לנו, מעל ל-30 שנה של שאיבת ביובים מכל מקום שאפילו לא תוכלו לדמיין. העבודה שאנחנו עושים היא חשובה לאין שיעור, אנחנו עוזרים בשמירה על איכות הסביבה, אנחנו פותרים בעיות זיהומיות ובקטרליות באזורים החשובים ביותר לכולנו, הבית, העבודה ועוד.

אנחנו משתמשים ברכבים, בכלי העבודה ובביוביות המתקדמות ביותר. אנחנו מחליפים אותם אחת ל-3 עד 5 שנים ואנחנו מכשירים את הצוות המיומן והמקצועי ביותר שתתקלו בו בתחום העבודה הזה. אצלנו אין פשרות! הכל אצלנו הוא הטוב ביותר לרבות כח האדם והשירות שהוא נותן במקביל לעבודה המקצועית והבלתי מתפשרת שהוא עושה אצלכם ביומיום!

והמחירים? 

תראו, אנחנו לא מתיימרים להיות הכי זולים בתחום, למרות שאנחנו באמת מהזולים. אבל אנחנו יכולים להבטיח לכם מעכשיו, שאת השירות והעבודה היסודית שלנו לא תקבלו משום עסק אחר בתחום שלנו. הניסיון שיש לנו בשטח, היצירתיות לפתירת בעיות מסובכות והדרך שבה אנחנו פותרים אותם בפועל הם הבידול שיש לנו לעומת כל השאר. 

ולכן, אם נתקעלתם בבעיה עם הביוב שלכם 

בבית, בחצר, בעבודה, במפעל או בכל מקום אחר, התקשרו אלינו, התייעצו איתנו [בחינם לגמרי וללא התחייבות] ותנו לנו לבדוק עבורכם מה הבעיה, איך ניתן לפתור אותה בעלות הזולה ביותר עבורכם ובדרך הטובה, המהירה והמקצועית ביותר שניתן על ידינו!

בלחיצה קלילה על הכפתור הזה שכאן למטה, תוכלו להתקשר אלינו ישירות ובקלי קלות!